Co robimy

W naszej ofercie znajdą Państwo praktycznie cały zakres usług i produktów drukowanych materiałów reklamowych oraz informacyjnych. Oferujemy przede wszystkim:

-naklejki reklamowe i etykiety w dowolnym kształcie wycinane po konturze
-banery reklamowe
-plakaty
-fototapety na zamówienie
-druk na foliach samoprzylepnych
-laminowanie wydruków wielkoformatowych
-plansze i szyldy reklamowe na PCV
-plansze B1 i B2 dla studentów i grafików
-reklamy na foliach okiennych One Way Vision
-druk map, planów i schematów
-magnesy reklamowe
-rollupy i ścianki pop-up
-wydruki na płótnie CANVAS wraz z naciąganiem na blejtram /fotoobrazy/
-druk cyfrowy laserowy do formatu A3+
-wizytówki, ulotki, zaproszenia
-wydruki na materiale flagowym

druk solwentowy kraków

Na jakich materiałach drukujemy w dużym formacie:

Folia samoprzylepna

Białe lub bezbarwne samoprzylepne folie o wykończeniu błyszczącym lub matowym. Do naklejania na dowolne gładkie podłoże. Folie używamy również do produkcji naklejek. Folie monomerowe, polimerowe i wylewane.

Papier

Papiery powlekane o różnych gramaturach, własciwościach i przeznaczeniach. Papier plakatowy 140g, posterowy 200g, lateksowy papier do fototapet 140 i 212 g, papier citilight i blueback.

Banery

Materiał banerowy laminowany lub powlekany. Frontlit do zwykłych banerów, backlit do podświeleń oraz blockout. Gramatura 510g. Najpopularniejszy nośnik taniej reklamy zewnętrznej.


Płótno Canvas

Wysokiej klasy, markowe powlekane bawełniane płótno Canvas 300 do wydruku reprodukcji, zdjęć i obrazów. Bardzo estetyczne o wyglądzie oryginalnego płótna malarskiego.

Folia OWV

Perforowana okienna folia One Way Vision do wydruku grafiki okiennej. Do naklejania na okna, witryny, szyby pojazdów. Łatwa w aplikacji, niezastąpiona w dekoracji witryn sklepowych.

Blockout

Polipropylenowy materiał z wkładką blokującą przenikanie światła. Wodoodporny, o szerokim zastosowaniu, najczęściej stosowany do produkcji roll-up'ów.