Co robimy

W naszej ofercie znajdą Państwo praktycznie cały zakres usług i produktów drukowanych materiałów reklamowych oraz informacyjnych. Oferujemy przede wszystkim:

-naklejki reklamowe i etykiety samoprzylepne wycinane po konturze w dowolnym kształcie
-banery reklamowe
-plakaty wszystkich formatów
-fototapety na zamówienie
-druk na foliach samoprzylepnych
-laminowanie wydruków wielkoformatowych
-plansze, tablice i szyldy reklamowe
-plansze B1 i B2 dla studentów i grafików
-reklamy na foliach okiennych One Way Vision
-oklejanie witryn, okien, montaż reklam
-wyklejanie i montaż fototapet
-magnesy reklamowe, również na samochody
-rollupy i ścianki pop-up
-druk map, planów i schematów
-wydruki na płótnie CANVAS wraz z naciąganiem na blejtram /fotoobrazy/
-kolorowy druk cyfrowy laserowy
-wizytówki, ulotki, plakaty blottery
-naklejki podłogowe

druk solwentowy kraków, druk reklam

Na jakich materiałach drukujemy w dużym formacie:

Folia samoprzylepna

Białe lub bezbarwne samoprzylepne folie o wykończeniu błyszczącym lub matowym. Do naklejania na dowolne gładkie podłoże. Folie używamy również do produkcji naklejek. Folie monomerowe, polimerowe i wylewane. Drukujemy na foliach firm Oracal, Mactac oraz Intercoat.

Papier

Papiery powlekane o różnych gramaturach, własciwościach i przeznaczeniach. Papier plakatowy 140g, posterowy 200g, lateksowy papier do fototapet 140 i 212 g, papier citilight i blueback. Stosujemy wyłącznie markowe papiery Sihl, InteliCoat oraz Ahlstrom.

Banery

Materiał banerowy laminowany lub powlekany. Frontlit do zwykłych banerów, backlit do podświeleń oraz blockout. Gramatura 510g. Najpopularniejszy nośnik taniej reklamy zewnętrznej. Używamy wysokiej jakości powlekane banery oraz ekonomiczne laminowane.


Płótno Canvas

Wysokiej klasy, markowe powlekane bawełniane płótno Canvas 300 do wydruku reprodukcji, zdjęć i obrazów. Bardzo estetyczne o wyglądzie oryginalnego płótna malarskiego.

Folia OWV

Perforowana okienna folia One Way Vision do wydruku grafiki okiennej. Do naklejania na okna, witryny, szyby pojazdów. Łatwa w aplikacji, niezastąpiona w dekoracji witryn sklepowych.

Blockout

Polipropylenowy materiał Premium z wkładką blokującą przenikanie światła. Wodoodporny, o szerokim zastosowaniu, najczęściej stosowany do produkcji roll-up'ów.