Naklejki reklamowe i etykiety, druk naklejek z logo.

Naklejki reklamowe są jednym z najskuteczniejszych nośników reklamy i informacji o Państwa firmie. Z powodzeniem można je naklejać praktycznie na każde podłoże. Naklejki wycinane po obrysie, samoprzylepne, drukowane na folii, odporne na warunki atmosferyczne, mogą mieć dowolny kształt, również okrągłe oraz z zaokrąglonymi rogami i sprawdzają się nie tylko jak reklama, ale też jako dekoracje, ozdoby, etykiety na produkty, naklejki podłogowe, tabliczki znamionowe, naklejki z logo, wlepki, naklejki plombowe i nalepki informacyjne czy ostrzegawcze.
Druk naklejek na foliach samoprzylepnych, wycinanych po obrysie, to jeden z naszych flagowych produktów.
Naklejki drukujemy na folii samoprzylepnej białej lub bezbarwnej, błyszczącej, matowej oraz na folii holograficznej. Do trudnych i chropowatych podłoży dysponujemy folią z ultramocnym klejem.
Napisy oraz logotypy naklejane na witryny, okna, drzwi wejściowe czy samochody wycinamy z kolorowych folii ploterowych oraz dekoracyjnej folii mrożonej Glass Decor Frosted imitującej szronione czy piaskowane szkło. Najczęściej w ten sposób naklejane są godziny otwarcia, nazwy czy informacje kontaktowe.
Korzystamy z folii wyłącznie sprawdzonych marek i producentów: Orafol - Oracal, Mactac, Avery, Aslan, Poli-Tape.
Naklejki wymagające ekstremalnej odporności dodatkowo laminujemy, co szczególnie sprawdza się w przypadku naklejek podłogowych oraz etykiet na urządzenia, maszyny i na samochody.

 • druk naklejek holograficznych

  Naklejki

  Samoprzylepne naklejki z folii holograficznej. Druk i wycinanie w dowolny kształt

  Naklejki holograficzne
 • drukarnia etykiet naklejek

  Etykiety samoprzylepne

  Naklejki okolicznościowe, reklamowe, etykiety samoprzylepne. Drukowane i wycinane

  Naklejki reklamowe
 • naklejki okrągłe na zamówienie kraków

  Druk i wycinanie

  Drukujemy i wycinamy naklejki na jednym urządzeniu, dzięki czemu zachowujemy precyzję i zapewniamy szybką realizację

  Drukowanie naklejek
 • ploterowe wycinanie folii samoprzylepnej

  Wycinanie ploterowe

  Cięcie ploterowe kolorowych folii samoprzylepnych. Naklejki na ściany i na szkło

  Naklejki plotowane
 • naklejki podłogowe na podłogę

  Naklejki podłogowe

  Podłogowe naklejki i napisy antypoślizgowe z laminatem. Druk, laminowanie, wycinanie i naklejanie.

  Napisy na podłogę
 • naklejki na ściany, ścienne naklejki

  Naklejki na ściany

  Wycinane ploterowo naklejki z kolorowej folii samoprzylepnej, oklejanie ścian

  Oklejanie ścian

Jak drukujemy naklejki

Naklejki drukujemy na foliach samoprzylepnych w technologii eko-solwentowej. Drukujemy z wykorzystaniem technologii w pełni ekologicznej - atramenty drukarskie w naszej firmie posiadają certyfikaty Green Guard Gold gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania drukowanych nimi produktów w placówkach oświatowych i ochrony zdrowia. Laminaty podłogowe do naklejek podłogowych posiadają atesty antypoślizgowe.

Naklejki zazwyczaj dostarczamy w arkuszach - po kilkadziesiąt naklejek na arkusz. Na arkuszu każda naklejka jest wycięta w zamówiony kształt i gotowa do odklejenia z papieru podkładowego. Na życzenie możemy pociąć naklejki na sztuki. Naklejki wycinane z folii ploterowej również sa gotowe do przyklejenia - po wycięciu zostaje usunięta zbędna folia oraz naniesiona folia transferowa ułatwiająca przecyzyjne przeniesienie naklejki na podłoże.

Pliki do druku naklejek można wysłać do nas e-mailem lub dostarczyć osobiście na pendrive do naszego biura w Krakowie. Preferowane przez nas pliki to pliki pdf lub tif. Do wyceny potrzebujemy znać wymiary oraz ilość potrzebnych naklejek, rodzaj materiału i sposobu docięcia. Zawsze służymy radą co do wyboru rodzaju folii w zależności od podłoża które będzie oklejane oraz przeznaczenia naklejek.